• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Recital fortepianowy Patryka Morgasia

Wydarzenie w ramach

Zapraszamy na Recital fortepianowy w ramach Gdańskiego Festiwalu Muzycznego 2022 w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk.

w każdy piątek (od 01.07 do 26.08.2022)

bilety 30 - 45 zł
Kup bilet

w każdy piątek (od 01.07 do 26.08.2022), godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 43 zł
ulgowy 32 zł
Kup bilet
Dnia 16 maja o godz. 17:00 odbędzie się Recital fortepianowy Patryka Morgasia, laureata Estrady Młodych Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku 2021.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Patryk Morgaś - fortepian
Jest laureatem wielu konkursów Ogólnopolskich i Międzynarodowych, zarówno solowych, jak i kameralnych, m.in. Nagroda Prezesa Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury za najlepsze wykonanie koncertu fortepianowego oraz Nagroda Artystyczna im. Tatiany Shebanovej ,,Za szczególne predyspozycje chopinowskie" na XIV Międzynarodowym Forum Pianistycznym ,,Bieszczady bez granic" oraz III miejsce w I Międzynarodowym V Ogólnopolskim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim w Turznie I miejsce w XIX Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych W Jaworze, nagroda Grand Prix w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych w Szczecinie oraz III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Duetów z Fortepianem w Gdańsku.

Koncertował między innymi w Pałacu Uphagena w Gdańsku-Wrzeszczu oraz Gdańskim Ratuszu Staromiejskim. Współpracował z Lwowską Orkiestrą Kameralną ,,Akademia", występując z nią w ramach Międzynarodowego Forum Pianistycznego ,,Bieszczady bez granic" w Ustrzykach Dolnych oraz Jarosławiu. Występował również wraz z kwartetem smyczkowym ,,NeoQuartet" w ramach koncertu ,,Pomorskie Talenty Muzyczne" w Słupsku.

Uczestniczył w lekcjach mistrzowskich u boku wielu znamienitych pianistów m.in. prof. Andrzejem Jasińskim, prof. Alicją Paletą-Bugaj, prof. Katarzyną Popową-Zydroń, prof. Waldemarem Andrzejewskim oraz prof. Berndem Goetzke.
W programie utwory:
J.S.Bacha, L.van.Beethovena i K.Szymanowskiego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z czołowych polskich raperów na Fecie w 2009 roku oglądał bajki Teatru Klapa, czyli Koperek i Kminek?

 

Najczęściej czytane