stat
Impreza już się odbyła

Rap Talent

Jesteś osobą która zaczyna swoją przygode z rapem? Starym wyjadaczem który chciałby sie w końcu pokazać komuś kto już zabłysnął na hip-hopowej scenie? Nasze wydarzenie to dla Ciebie wielka szansa!

sie 8

niedziela, godz. 20:00 - 22:00

bilety 69-249 zł
Kup bilet
maj'22 28

sobota, godz. 19:30

bilety 119 zł
RapTalent - Event przygotowany z myślą o Was!
Jest to pierwsza edycja eventu pt. "Rap talent"! 20 uczestników wyjdzie na scenę, dostaną mikrofony i przedstawią się dwóm jurorom z branży hip-hop! Warsztaty odbędą się w Scenie Muzycznej w Gdańsku.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Data: 25.05.2019
Start: 14:00
Miejsce: Gdański Archipelag Kultury
Wjazd: bezpłatny

Opał:
Łukasz "Opał" Opiłka jest bez wątpienia jednym z największych odkryć minionego roku na polskiej scenie rapowej. Młody reprezentant wytwórni "Brain Dead Familia" zyskał dużą popularność dzięki niezwykle szczerym wersom oraz ogromnej dawce emocji przelewanych, jak krew, na papier. Wydany w grudniu 2018 r. album pt. "Motyl" jest solidnym oraz mocno rozbudowanym treściowo materiałem, który został ciepło przyjęty zarówno przez portale muzyczne jak i przez samych słuchaczy. Opał po odniesionym sukcesie nie zwalnia tempa i prezentuje EP-kę "Pandora", która dostępna jest tylko i wyłącznie w serwisach streamingowych.

Edzio:
Zwycięzca WBW w 2014 oraz 2015 roku. Raper który 7 grudnia 2018 roku wydał płytę pt. "Wygrany". Pomimo wstydu bycia freestyle'owcem, stara sie spełniać w swojej zajawce!

OtherType Events: Grupa zajawkowiczów która przez pasje do tworzenia muzyki postanowiła wypłynąć na głębokie wody i zająć się organizacją różnych eventów.

Aby wystąpić na scenie przed Edzio oraz Opał trzeba wysłać swoje demo na kontakt.othertype@gmail.com. Demo można wysyłać do dnia 17.05.2019r. Wyniki ogłosimy 18.05.2019. Powodzenia!

Za konsoletą stanie Dj Polan!

Artyści:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Regulamin:

1. Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać 2 demówki na kontakt.othertype@gmail.com do dnia 17 Maja br. oraz zostawić do siebie numer kontaktowy wraz z imieniem i nazwiskiem, krótkim opisem swojej osoby, beatem oraz tekstem utworu.

2. Wstęp jako widownia free, weźcie kumpli i kumpele.

3. Na terenie eventu bezwzględny zakaz spożywania alkoholu/substancji psychoaktywnych.

4. Biorąc udział w wydarzeniu automatycznie wyrażasz zgodę na upublicznianie swojego wizerunku na Facebooku, instagramie itp.

5. Brak ograniczeń wiekowych (w granicach rozsądku).

6. Niestosowne zachowanie będzie skutkowało opuszczeniem obiektu imprezy.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się I Świętojańskie Noce Muzyki Operowej w Gdańsku?