stat
Impreza już się odbyła

Projekt Osiecka - Nie żałuję

Piosenki Agnieszki Osieckiej ciągle fascynują i wzruszają. Niezapomniane przeboje usłyszymy w wykonaniu charyzmatycznej solistki Teatru Roma - Edyty Krzemień. Artystce towarzyszyć będzie zespół Sentido pod kierownictwem muzycznym uznanego akordeonisty Piotra Kopietza. W programie koncertu m.in.: "Wariatka tańczy", "Niech żyje bal", "Miasteczko cud", "Nie żałuję", "Komu weselne dzieci", "Ucisz serce", "Kiedy mnie już nie będzie".

Dzięki wykorzystaniu dźwięków koncertowego akordeonu, aksamitnego brzmienia wokalu oraz unikatowych, etnicznych instrumentów strunowych i kurdyjskich instrumentów perkusyjnych, artyści zespołu "Sentido" dodatkowo ubierają znane i lubiane utwory w orientalny płaszcz muzyczny, nadając im nietuzinkowy styl, unikalną jakość i duszę. Zespół Sentido w składzie: Edyta Krzemień - wokal, Karolina Matuszkiewicz - skrzypce, kemanche, suka, Arad Emamgholi - daf, tombak, Piotr Kopietz - akordeon, aranżacje, kierownictwo artystyczne. Edyta Krzemień - absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Solista Teatru Roma, gdzie główne role zagrała w takich musicalach jak: Les Miserables, Tarzan, Ghost, Jekyll and Hyde, Sister Act. Koncertuje z repertuarem musicalowym, a także filmowym. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, z którym wystąpiła w Megaron Concert Hall w Atenach, na festiwalu "Klara Music Festival" w Brukseli oraz "Haifa Film Festival" wykonując utwory z filmów Krzysztofa Kieślowskiego.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Nagrała partie solowe na otwarcie największych na świeci fontan "The Palm Fountain" w Dubaju. Od 2015 roku jest w bazie wokalistów "Cirque du Soleil". Karolina Matuszkiewicz - skrzypaczka, wokalistka, multiinstrumentalistka. Absolwentka UMFC w Warszawie w klasie skrzypiec oraz AM w Krakowie w klasie fideli kolanowych. Koncertuje na rzadko spotykanych instrumentach, takich jak: kemanche, suka biłgorajska, fidel płocka, kobyz. Koncertowała m.in. w Anglii, Francji, Szkocji, Niemczech, Danii, Indiach, RPA, Wietnamie, Chinach, Tunezji. Arad Emamgholi - perkusista. Pochodzi z irańskiego Kurdystanu. W wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na daf (tradycyjny irański bęben obręczowy). Od 2016 roku mieszka na stałe w Warszawie. Piotr Kopietz - multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu. Należy do grona kilku muzyków w Polsce grających na narodowym instrumencie argentyńskim - bandoneonie. Jest twórcą i kierownikiem artystycznym wielu zespołów i projektów muzycznych, w tym m.in. "Sentido" oraz "Retro Orchestra". Na stałe występuje w zespołach "Gang Tango", "Orkiestra Adria"

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym z gdańskich parków znajduje się popiersie Adama Mickiewicza?

 

Najczęściej czytane