stat
Impreza już się odbyła

Projekt Manhattan - Zajączek Bączek

30 sierpnia Teatr Qfer zaprezentuje spektakl dla dzieci pt. "Zajączek Bączek". Widowisko odbędzie się w na 4 piętrze GCH Manhattan w Taras Sztuki Niebo Bistro & Bar

wrz 27

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk, Potęgowska 3
Wstęp wolny
paź 11

niedziela, godz. 11:00, i 15:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet
Spektakl "Zajączek Bączek" opowiada o Zajączku, który chce, podobnie jak inne zwierzęta, być do czegoś potrzebny, ale nie bardzo mu to wychodzi....Bardzo zabawna, ale też wzruszająca opowieść z pięknymi autorskimi piosenkami, które dzieci, oglądając przedstawienie, mogą śpiewać i powtarzać razem z aktorami.

Teatr Qfer to jedna z pierwszych, profesjonalnych inicjatyw teatralnych działających na terenie Trójmiasta. Współtworzą go Barbara i Grzegorz Gajewscy - małżeństwo aktorów lalkarzy. Rozpoczęli działalność w 1996 roku, chcąc mieć wpływ na kształt i formę przedstawień granych dla dzieci. Stworzyli teatr radosny, rozśpiewany, energetyczny i przede wszystkim uczciwy wobec widza. Grają w przedszkolach, klubach osiedlowych, domach kultury, ale także w plenerze.

Organizator zastrzega prawo ograniczenia liczby osób zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami

Więcej na: https://gsa.net.pl/ i na fb https://www.facebook.com/Projekt-Manhattan-Eksplozja-Sztuki-105826867848124/?modal=admin_todo_tour

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto napisał książkę zainspirowaną życiem w falowcu?