• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Premiera książki "Krew w piach"

18 kwietnia o godz. 18:00 w Forum Gdańsk (na historycznym moście) pojawi się Katarzyna Bonda wraz z nową książką "Krew w piach" (wyd. MUZA). Zapraszamy wszystkich fanów autorki na spotkanie wokół nowej książki i literatury kryminalnej w Polsce.

sie 7

środa, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
Prowadzenie: Zuzanna Gajewska.
Spotkanie będzie połączone ze sprzedażą książek.
Wstęp wolny!

O książce:
Szukały miłości. Znalazły śmierć. Miał hipnotyzujące oczy i ujmującą aparycję. Wysoki, barczysty, zawsze dobrze ubrany. Życie z nim było niekończącą się bajką. Miał apetyt na wszystko i rozbuchane ambicje. Kochały go młode dziewczyny i ich dojrzałe matki, nieszczęśliwe mężatki i poważne urzędniczki. Mężczyzna idealny. Spełnienie marzeń.

Randka z diabłem. Gdy Wanda Rudecka poznała Adama Szulca, nie szukała miłości, a wspólnika. To miał być pewny interes, który pozwoli stanąć na nogi. Szybko jednak uległa komplementom i plany biznesowe zamieniła na planowanie ślubu. Wspólną przyszłość z nadmorskim casanovą projektowały w tym czasie również Justyna Świeczka, Zofia Miłkowska, Olga Basicz, Katarzyna Iwanowska i Dominika Woźniak. Niektóre z nich za tę miłość zapłaciły życiem.

Powieść kryminalna na kanwie prawdziwych wydarzeń.
Jednocześnie potrafił prowadzić kilkanaście romansów. Większość z nich trwała latami. Przynajmniej trzy z kobiet, z którymi sypiał, zginęły. Zabijał z zimną krwią chwilę po tym, jak wcześniej czule całował. Mordował bez hamulców i poczucia winy. I choć 14 czerwca 2023 roku pierwowzór Adama Szulca został skazany na dożywocie, sprawa "Krwawego Tulipana" wciąż kryje w sobie wiele tajemnic.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opinie

Sprawdź się

Do czego wykorzystywano w XI wieku wieżę dobecnego Muzeum Archeologicznego w Gdańsku?