stat
Impreza już się odbyła

Prelekcje podróżnicze - Blondynka na autostopie

Startujemy z prelekcjami podróżniczymi już 17 października. Jako pierwsza na naszej scenie w 107 wystąpi Laura Plichta, czyli Blondynka na autostopie.

Totalnie zwariowana osoba, pełna przygód i odwagi, jak na płeć piękną.

Przemierzyła 33 kraje, uczyła języka polskiego w Turcji, jeździła stopem po Iraku, przeszło po niej stado wielbłądów w Jordanii, latała paralotnią nad Blue Lagoon i spała w kanciapie wojskowej w Egipcie...
Poza tym Laura ma 24 lata i kończy studia.

A co nam przedstawi? Na to sama Laura odpowiada:
Tą opowieścią zabiorę Was do Egiptu. Egiptu wzdłuż i wszerz - do Egiptu o jakim się nie mówi.
Zabierzcie się ze mną w podróż autostopem na pace chłodni z mrożonkami, spędzimy nocleg w kanciapie wojskowej na granicy kontrolnej Południowego Synaju, przejedziemy lokalnym pociągiem, do którego wchodzi się oknami(!), poznamy Nubię i wesołych jak Bob Marley (if you know what I mean) Nubijczyków, a do tego wszystkiego zdążymy wykapać się w Nilu i rozstawić namiot na jednej z jego wysp!

Żadnych hoteli, ani zorganizowanych wycieczek! Niecałe 300 zł w portfelu i prawie miesiąc podróży przez cały kraj na własną rękę! Od Półwyspu Synaj do Kairu, Gizy, Aleksandrii, potem wzdłuż Nilu, przez pustynne połacie, na południe kraju aż po sam Sudan!

Zapraszamy serdecznie
Napoi was ekipa 107
A nakarmi OMnom
Wstęp wolny!

Widzimy się
107 Locals only

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Aktorka Dorota Lulka debiutowała w:

 

Najczęściej czytane