• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Prapremiera spektaklu "Wiele hałasu o!"

Zapraszamy na prapremierę spektaklu Wiele hałąsu o!. O kobietach! O zależnościach, układach, intrygach, niesprawiedliwości, miłości i nienawiści.

wrz 9

piątek, godz. 19:00

bilety 69 - 99 zł
O tym, co zmieniło się od czasów szekspirowskiej Anglii w stosunkach damsko - męskich. Na scenie zobaczymy grupę seniorek i seniorów z Fundacji Bursztynowe Serce z Gdańska.

Spektakl wyreżyserowała Monika Jarząbek w ramach projektu edukacyjnego Teatralny Pasjans 2022, realizowanego przez Gdański Teatr Szekspirowski oraz Fundację Theatrum Gedanense.

Prapremiera w Stacji Orunia GAK odbędzie się 2 czerwca o godz. 12:00.

Premiera na Scenie GTS odbędzie się 7 czerwca w ramach przeglądu innych spektaklu opartych o sztukę Szekspira Wiele hałąsu o nic. Pokazy spektakli rozpoczynają się o godz. 17:30.
Sponsorem projektu jest Zygmunt Zaleski Stichting.

Monika Jarząbek: absolwentka Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, pedagog teatralny, od 20 lat reżyser teatru offowego, przygotowuje młodzież do egzaminu wstępnego do szkół teatralnych (z sukcesami). Przez wiele lat współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni a od 7 lat współpracuje jako pedagożka teatralna z Gdańskim Teatrzem Szekspirowskim. Na co dzień Kierowniczka Stacji Orunia

Jak dojechać na nasze wydarzenia?
Najlepiej komunikacją miejską lub rowerem, aby zadbać o naszą planetę.
Stacja Orunia GAK znajduje się 2 minuty od stacji kolejowej Gdańsk Orunia oraz 4 minuty od przystanku autobusowego Gościnna 02.

Najszybciej dojedziesz do nas pociągiem REGIO ze stacji: Gdynia Główna Osobowa, Gdynia Orłowo, Sopot, Oliwa, Wrzeszcz, Gdańsk Główny.
Nieco dłużej, ale równie komfortowo autobusem spod dworca głównego w Gdańsku na przystanek Gościnna 02 liniami autobusowymi nr: 132, 189, 200, 205, 207, 232.

Z Pruszcza Gdańskiego liniami autobusowymi: 200, 205 i 207, wysiadamy na przystanku Gościnna 02
Z Tczewa najszybciej REGIO.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku ukończono i oddano do użytku budynek Teatru Muzycznego w Gdyni (przy Placu Teatralnym 1), któremu patronuje Danuta Baduszkowa?

 

Najczęściej czytane