• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Pozytywni - spektakl gościnny (2 opinie)

komedia spektakl dramatyczny
kasy:
58 321-82-83
data premiery:
30 listopada 2015
6.7
44 oceny
Pozytywni
Cezary Harasimowicz
PLEJADA GWIAZD W SPEKTAKLU "POZYTYWNI"

"POZYTYWNI" to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają : Grażyna Wolszczak/Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz.

"POZYTYWNI" to kultowy już i uwielbiany przez widzów spektakl, który od września wejdzie do stałego repertuaru nowopowstałego warszawskiego teatru GARNIZON SZTUKI. Producentem spektaklu jest Fundacja GARNIZON SZTUKI.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.
EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

- "Pozytywni" Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser sztuki.

Spektakl odbywa się bez przerwy.

OBSADA:
EWA - Magdalena BOCZARSKA/ Grażyna WOLSZCZAK
ANNA - Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA
JAN - Janusz CHABIOR
MICHAŁ - Łukasz SIMLAT

SCENARIUSZ:
Cezary HARASIMOWICZ
REŻYSERIA:
Krzysztof CZECZOT

Premiera spektaklu odbyła się w Teatrze IMKA.

Opinie (2) 3 zablokowane

 • Kadłub

  Spektakl średni, a końcówka przesycona polityką. Sympatia tylko po jednej stronie, jakby do teatru chodzili sami wyborcy PO ...

  • 2 1

 • nie wiem skąd zachwyty na innych portalach (opinia sprzed 1 roku)

  Pomysł na sztukę z potencjałem - niestety zmarnowanym. Większość widowni śmieje się, kiedy ze sceny lecą przekleństwa. Nie, nie mam nic przeciwko przeklinaniu, ale jakoś w tej sztuce to nie śmieszy. Kilka fajnych momentów - to tyle. Jestem zawiedziona, bo obsada zacna.

  • 3 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery