stat

Pozytyw | wystawa zdjęć pod hasłem wywołaj uśmiech

Zapraszamy do oglądania plenerowej wystawy fotografii prezentowanej w ramach Święta Ulicy Północnej 2020 w Gdańsku Brzeźnie na płocie przy ul. Północnej 5.

Postanowiliśmy zmaterializować zdjęcia z wystawy on-line, które można było oglądać przez kilkanaście dni kwietnia na stronach Projektorni GAK. Teraz będzie rozweselać przechodniów, urlopowiczów i turystów, którzy w drodze na plażę będą mieli okazję nastawić się pozytywnie na resztę dnia.

W trudnym obecnie czasie udało się biorącym udział w wystawie znaleźć obrazy, które mają moc wywołania uśmiechu u innych ludzi. Takie było też założenie wystawy - zaprezentować optymistyczną stronę życia właśnie w momencie, kiedy nam jej brakuje.Oglądając przesłane fotografie możemy się odprężyć, zachwycić. Mamy nadzieję, że wystawa skłoni odbiorców do poszukania również w swojej przestrzeni momentów, które działają na nich pozytywnie.

Do uczestnictwa w wystawie zachęcaliśmy wszystkie osoby, chcące zaprezentować zdjęcie ze swoich domowych zbiorów fotograficznych, na którym uwieczniona sytuacja wprawiająca w dobry nastrój, przywołująca miłe wspomnienia i uśmiech.

Organizator: Gdański Archipelag Kultury Projektornia

7 grudnia 2019 - 15 września 2020, godz. 10:00 - 16:00

bilety 12 zł
ulgowy 8 zł
sie 17-21

poniedziałek - piątek, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Relikty Zamku Krzyżackiego w Gdańsku można oglądać w...?