Impreza już się odbyła

Porty - wystawa fotografii

Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA w Gdańsku oraz Discovery Channel zapraszają na wystawę fotograficzną "Porty".
 

3 sierpnia - 30 września 2020

Gdańsk,
Wstęp wolny
Fotografie prezentowane w CSW ŁAŹNIA powstały w trakcie realizacji przez Discovery Channel zdjęć do programu "Porty". Nowa produkcja tego popularnego kanału telewizyjnego, miała premierę 15 października tego roku. Serial ukazuje codzienność pracowników największych polskich portów morskich.
 
"Port w Gdańsku to najstarszy i największy polski port morski - istnieje od ponad 1000 lat. Jest wiodącym węzłem transportowym na południowym wybrzeżu Bałtyku. Wyjątkowo korzystna lokalizacja pod kątem geograficznym i logistycznym sprawia, że Port Gdański stanowi północną  bramę na rynki azjatyckie" - czytamy w materiałach Discovery Channel.
 
Na wystawę składa się 20 fotografii Portu w Gdańsku autorstwa Wojciecha Figurskiego (Newspix) oraz film prezentujący premierowy odcinek serialu "Porty".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Dwa spektakle Teatru Wybrzeże zarejestrowała Telewizja Polska w ostatnich kilku latach i wyemitowała w TVP Kultura. Jakie?