stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomysły na wakacje - co warto zobaczyć w Polsce?

Kasia i Maciej Marczewscy - autorzy największego blogu podróżniczego o Polsce www.ruszajwdroge.pl zapraszają na prezentację z pomysłami na wakacje w Polsce. Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju.

Na spotkaniu "Co warto zobaczyć w Polsce?" Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą dlaczego od 10 lat nieustanie podróżują po Polsce i jak odkrywają kolejne regiony naszego kraju.

Kasia i Maciej zmierzą się z powtarzanym przez wielu hasłem "Polska jest piękna!". Udowodnią, że poza bajecznymi pocztówkami ze wschodami słońca i skierowanymi do nielicznych muzeami, jest jeszcze mnóstwo powodów dla których warto wypoczywać i ruszyć w Polskę. Pokażą kilkadziesiąt miejsc, które sami odwiedzili i opowiedzą o nich bez dat, trudnych słów i skomplikowanych historii.
Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy jeździłeś już kiedyś po Polsce, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.
Prezentację zakończy losowanie podróżniczych gadżetów i przewodników po Polsce. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów z darmowymi mapami i broszurami od informacji turystycznych z Pomorza i z dalszych zakątków naszego kraju.

Patron medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY Fundacja Ruszaj w Drogę!
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie polskiej turystyki. Od 10 lat aktywnie zwiedzają Polskę, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Czytali, korzystali i oceniali setki map, folderów i przewodników po Polsce. Doskonale wiedzą jakie rozwiązania się sprawdzają i co doceni typowy polski turysta.

Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce , Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.

W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016".

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Ile placówek liczy Muzeum Narodowe w Gdańsku?