stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Paulina Góra

Rozpostań to krótka opowieść o tych momentach w życiu, w których przypominamy sobie, że kiedy nic nie jest pewne, to jeszcze wszystko jest możliwe. To złoty punkt magicznych początków, łączących w sobie moc rozstań, powstań i powrotów. Tam, gdzie przecięcie błędnego koła oznacza nie tyle zmianę, co świadomy zwrot akcji po setkach lekcji samodoskonalenia swego poczucia szczęścia w dyskomforcie.

3 czerwca - 11 września 2020

Gdańsk, online
Wstęp wolny
Każdy z tych obrazów to przewroty dni i miesięcy, w których gubimy się i odnajdujemy na nowo. Podróż, w której uczymy się, że nie ma już miejsca na wątpliwości. Bo bywa tak, że trzeba utracić wszystko, by odnaleźć to, czego się tak naprawdę szukało. Czasami dociekamy dalekich skomplikowanych rozwiązań, by się dowiedzieć, że odpowiedź jest tuż obok - prosta i jasna jak słońce.

Życie w otaczających nas schematach ma to do siebie, że nieustannie testuje naszą wiarę we własne siły. Być może jednak, jeśli raz za razem nie damy się zwieść, w końcu właśnie okaże się, że na nic nigdy nie jest za późno.

Paulina Góra - mieszkanka Trójmiasta, która po 15 latach na emigracji powróciła do rodzinnego miasta by tutaj zacząć wszystko od nowa. Jej wystawa jest zapoczątkowaniem tej jakże kolorowej podróży która ją tu jeszcze czeka.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Który działający do dzisiaj teatr jest najstarszym teatrem niezależnym w Trójmieście?