stat

Pasja Minicon 2020 - konwent fantastyki

Interesujesz się literaturą fantastyczną? Komisem? Mangą? Anime? A może uwielbiasz, jak ktoś opowiada o zwierzakach w kulturze popularnej albo odkrywa przed Tobą jakieś ciekawe zagadnienia naukowe? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi tak to z pewnością znajdziesz coś dla siebie w trakcie Pasja Miniconu!

Wprawdzie jesteśmy niewielką imprezą, ale jeśli opierać się na opiniach uczestników z dwóch zeszłych lat: gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy oraz doskonale spędzony czas w (zapewne) pochmurny, listopadowy weekend!

Pasja Minicon to konwent fantastyczny organizowany przez Bibliotekę Gdynię wraz z grupą inicjatywną Ratel Squad. Trzecia edycja odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2020 roku. Ze względów na tak-jakby-postapokalityczny scenariusz roku 2020, tym razem Minicon odbędzie się online, więc możecie wpadać do nas na wygodnie w kapciach (ale nie, że bronimy zasiadać przed ekranem w pełnym cosplay, tak tez można)!

Całość imprezy poświęcona będzie szeroko rozumianej fantastyce: tak literaturze, jak i najbardziej kreatywnych jej przejawów w kulturze popularnej.

Przewidywane atrakcje to: prelekcje, panele i spotkania z autorami, rozgrywki gier planszowych, warsztaty artystyczne, pokazy grup rekonstrukcyjnych i improwizatorskich oraz targi lokalnych artystów.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

LINK DO KARTY ZGŁOSZENIOWEJ dla prelegentów, autorów i wszystkich, którzy chcieliby zaproponować atrakcję na konwencie:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIEow3G5hmCSt9w9-scaYhKwYZqHVcNMpCIWKRmaHRd8NC2Q/viewform


 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy wartownia nr 1 na Westerplatte posiadałą kiedyś toaletę?