stat
Impreza już się odbyła

Pan Trener

Wojtek Tremiszewski oraz Stadion Energa Gdańsk zapraszają na wyjątkowy monodram teatralny "Pan Trener - komedia piłkarska". Wcześniej, na fanów komedii i piłki nożnej czeka specjalne zwiedzanie Stadionu, które rozpocznie się o godzinie 18:00 w Sekretariacie Głównym Stadionu i zakończy się występem Tremiszewskiego w Sali Pucharowej.

Reżyserem monodramu jest Jakub Ehrlich, a autorem tekstu Szymon Jachimek. Wspólnie z Wojtkiem Tremiszewskim stworzyli komediową postać Rafała Wąsika, trenera V-ligowej drużyny Ajax Mściszewice.

Nic to, że za swoją pracę pobiera honorarium w postaci świeżych jajek i wiader z tynkiem, nic wreszcie to, że żona ma dosyć jego jednoosobowych narad taktycznych w garażu - on kocha, po prostu kocha piłkę nożną, a każdy mecz jest dla niego ważniejszy niż narodziny własnego dziecka. I choćby cały świat i tabela ligowa mówiły mu, że ta miłość do futbolu jest nieodwzajemniona, on nie jest w stanie jej porzucić. Może to toksyczny związek i pewny przepis na zmarnowanie sobie życia. A może Wąsik ma więcej rozumu niż ktokolwiek w gminie przypuszcza, bo wytrwale ściga swe wielkie marzenie. - mówi Wojtek Tremiszewski.
Czas trwania: 60 minut

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich poetów otrzymał w 2009 roku prestiżową Nagrodę Kościelskich?

 

Najczęściej czytane