• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Palcem po mapie: spotkania dla dzieci

Podróż palcem po mapie zaczyna się od otwarcia starej walizki, w której za każdym razem kryje się inna opowieść. Prowadzą nas one w najbardziej odległe zakątki świata. Do tej pory odwiedziliśmy już Afrykę, Europę, Japonię i bezludne wyspy, którym jeszcze nikt nie nadał nazwy. Dokąd udamy się następnym razem? Odwiedź naszą bibliotekę i przekonaj się sam!

sie 10

sobota, godz. 11:00 - 12:00

Wstęp wolny

w każdą środę (do 28.08), godz. 18:00

bilety 380 zł
Na każdych zajęciach dzieci mają kontakt z książką i głośnym czytaniem, co korzystnie wpływa na rozwój mowy i wzbogacanie słownictwa u maluchów, ale też wspiera rozwój psychiczny, uczy koncentracji, samodzielnego myślenia i wspaniale rozwija wyobraźnię.

Na spotkaniach tworzymy, kleimy, lepimy, malujemy i dobrze się bawimy, a przy okazji zdobywamy informacje o najróżniejszych zakątkach świata. Dzięki zajęciom w naszej bibliotece dzieci oswajają się z mapą świata i globusem, uczą się nazw kontynentów, odkrywają co oznaczają różne kolory i kształty na mapie.

Aby wyruszyć z nami w podróż, wystarczy zadzwonić pod numer 605 787 330 i zapisać się na najbliższe spotkanie. Małych podróżników wraz z rodzicami zapraszamy do filii Kamionka (Sopot, Mazowiecka 26) w każdy poniedziałek o 17:00. W kwietniu spotkania odbędą się 3, 17 oraz 24 kwietnia.

Dofinansowano za środków Miasta Sopotu.
Więcej na https://www.mbp.sopot.pl/wydarzenia/palcem-po-mapie-podroznicze-spotkania-z-ksiazka-dla-najmlodszych-9

Opinie

Sprawdź się

Kiedy zgodnie z tradycją rozpoczynamy kolację wigilijną?