• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Palcem po mapie

Palcem po mapie

Filia Kamionka (ul. Mazowiecka 26) zaprasza na grudniową odsłonę cyklu Palcem po mapie: podróżnicze spotkania z książką dla najmłodszych.

w każdy poniedziałek (od 06.02 do 27.02.2023), godz. 17:00

Wstęp wolny
Podróż palcem po mapie zaczyna się od otwarcia starej walizki, w której za każdym razem kryje się inna opowieść. Prowadzą nas one w najbardziej odległe zakątki świata. Do tej pory odwiedziliśmy już Afrykę, Europę, Japonię i bezludne wyspy, którym jeszcze nikt nie nadał nazwy. Dokąd udamy się następnym razem? Odwiedź naszą bibliotekę i przekonaj się sam!

Na każdych zajęciach dzieci mają kontakt z książką i głośnym czytaniem, co korzystnie wpływa na rozwój mowy i wzbogacanie słownictwa u maluchów, ale też wspiera rozwój psychiczny, uczy koncentracji, samodzielnego myślenia i wspaniale rozwija wyobraźnię.

Na spotkaniach tworzymy, kleimy, lepimy, malujemy i dobrze się bawimy, a przy okazji zdobywamy informacje o najróżniejszych zakątkach świata. Dzięki zajęciom w naszej bibliotece dzieci oswajają się z mapą świata i globusem, uczą się nazw kontynentów, odkrywają co oznaczają różne kolory i kształty na mapie.

Aby wyruszyć z nami w podróż, wystarczy zadzwonić pod numer 605 787 330 i zapisać się na najbliższe spotkanie. Małych podróżników wraz z rodzicami zapraszamy do filii Kamionka (Sopot, Mazowiecka 26) w każdy poniedziałek o 17:00. W nadchodzącym miesiącu zajęcia odbędą się 5, 12 oraz 19 grudnia.

Informacja o biletach

Aby wyruszyć z nami w podróż, wystarczy zadzwonić pod numer 605 787 330 i zapisać się na najbliższe spotkanie.

Opinie

Sprawdź się

Nestor trójmiejskich scen, Ryszard Ronczewski, obchodził w 2010 roku w Sopocie okrągły jubileusz pracy twórczej. Który?