• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Otwarte Wieczory Słuchania

Zatrzymaj się. Odetchnij. Daj się usłyszeć. Usłysz. Spotkaj Siebie i Drugiego. Serdecznie zapraszamy na spotkania z cyklu "OTWARTE WIECZORY SŁUCHANIA".

gru 9-10

sobota - niedziela, godz. 08:00 - 21:00

Wstęp wolny
Podczas spotkań będziesz mogła/mógł doświadczyć mocy bycia wysłuchaną/wysłuchanym w sposób, który dla wielu w życiu codziennym nie wydarza się nazbyt często - to jest w otwartej, nieoceniającej, pełnej życzliwości przestrzeni, w której nikt Ci nie przerywa, nie komentuje Twoich słów, czy też nie udziela Ci dobrych rad. Jak to brzmi dla Ciebie?

Dla wielu ludzi to doświadczenie jest czymś zupełnie nowym, w jego efekcie często pojawiają się takie uczucia jak:
- głębokie połączenie,
- miłość,
- spokój,
- radość,
- klarowność.

Zapraszamy Cię, abyś i Ty mógł/mogła doświadczyć mocy słuchania! Tym razem spotykać się będziemy w Gdańsku w Akademii Świadomego Człowieka. Aby się zapisać na wybrany termin, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie:

19 lutego 2020:
https://forms.gle/Jo3CwUaaPi5TioeX7

Nie musisz nic wiedzieć o Zen Coachingu ani o słuchaniu. Nie musisz nic umieć. Nawet nie musisz mówić, jeśli potrzebujesz ciszy. Przyjdź, odetchnij spokojnie, poczuj magię słuchania, usłysz siebie...

Spotkania prowadzą:
Maria Meissner, certyfikowany Coach w podejściu Zen Coachingu Marta Kieler i Adam Balion ze Społeczności Zen Coachingu w Polsce

Coachowie organizujący i prowadzący spotkania nie otrzymują wynagrodzenia. Zebrane fundusze posłużą do pokrycia kosztów wydarzenia. Po dokonaniu zgłoszenia, 2 dni przed datą spotkania Uczestnik otrzyma wiadomość z potwierdzeniem spotkania..

Z wszelkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu: zencoachingpolska@gmail.com
Maria Meissner 505 805 905

"OTWARTE WIECZORY SŁUCHANIA" powstały z inicjatywy Marty Obryckiej i Marty Łysoń ze Społeczności Zen Coachingu w Polsce. Początkowo odbywały się w Warszawie. Obecnie spotkania prowadzone są także w innych częściach Polski a także on-line!

Opinie

Sprawdź się

ERGO Hestia jest sponsorem tytularnym największej hali sportowo-widowiskowej na Pomorzu - ERGO ARENY. Od kiedy?