• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Od Abstrakcji do Pejzażu i Martwej Natury

Wśród wystawianych prac znajduje się 16 odmiennych artystycznych wizji, które wyłaniają się z różnych dziedzin i perspektyw. Eksperymenty z abstrakcją przenikają się z tradycyjnymi pejzażami i jednocześnie z nowoczesną grafiką cyfrową. Każdy z artystów wnosi swoje elementy, tworząc zróżnicowany krajobraz wizualny. Ekspozycja stwarza przestrzeń, w której widzowie będą mogli prześledzić nie tylko zmiany stylu, ale także głębsze przemyślenia i inspiracje, które napędzają proces twórczy każdego z artystów.

15 kwietnia - 14 czerwca 2024, godz. 12:00

Wstęp wolny

13 września - 24 listopada 2024, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 1-12 zł
Na wystawie swoje prace zaprezentują: Agnieszka Kaczmarek, Andrzej Nawrot, Andrzej Szadkowski, Bogdana Golczewska, Elżbieta Kędzia, Elżbieta Melchinkiewicz - Kiepel, Gabriela Nawrot, Hanna Walczak, Katarzyna Kędzia, Łukasz Nawrot, Maria Łuczak, Maria Styrzyńska, Mirosław Łuczak, Stanisław Łuczak, Tadeusz Wodziński, Zygmunt Kędzia.

*Jeżeli potrzebujesz dodatkowych narzędzi zwiększających dostępność wydarzenia prosimy o informację najpóźniej na 7 dni przed wydarzeniem, a my postaramy się je zapewnić (tłumacz PJM, asystent_ka, specjalne miejsce itp. Itd.).

Informacja o biletach

Wystawa "Od Abstrakcji do Pejzażu i Martwej Natury" to zaproszenie do poznania różnorodności współczesnej sztuki poprzez prace członków Stowarzyszenia Artystów "MŁYN" ze Zgierza.

Opinie

Sprawdź się

Kto na początku był liderem legendarnego działającego w Gdańsku teatrzyku Bim-Bom, z którego wywodzą się m.in: Jacek Fedorowicz i Alina Afanasjew?