• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Obrazki z Wystawki:Koncert&Spotkanie

mar 31

piątek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 35  zł
kwi 28

piątek, godz. 19:00

bilety 99 zł
wyprzedane
Pokoronowy, post-pandemiczny sezon koncertowy otwieramy nietuzinkowym występem naszego przyjaciela, który jest z nami od początku istnienia Mavericka. Mowa oczywiście o Jarku Janiszewskim, którego znacie szerzej z popularnego zespołu Czarno Czarni jak i wielu innych projektów solowych!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Możecie nie wiedzieć; ale na koniec zeszłego roku Jarek Janiszewski - Agencja Artystyczna wydał zbiór tekstów pt. Obrazki z wystawki. Felietony składające się na książkę przez ostatnie dwadzieścia lat były publikowane w prasie rodzimej oraz polonijnej, m.in. w Super Expressie, Dzienniku Bałtyckim i magazynie Teraz Rock. Stanowią rozwinięcie tekstów znanych przebojów artysty, jak Nogi, Jedzą rybę czy Trąbotwist. Wydawnictwo jest bogato ilustrowane psychodelicznymi rysunkami Dariusza Leszczyńskiego.

Spotkanie autorskie uatrakcyjni mini-koncert Jarka, wraz z poezją powirusową, prezentacja felietonów w wykonaniu m.in. Krzyśka Skiby z Big Cyc oraz Pawła Konja Konnaka, a także występy literacko-psychodeliczne całej ekipy przyjaciół Jarka.

Naturalnie, po występach będzie możliwość kupna tego dzieła, którego nie znajdziesz w Empikach i przyzwoitych księgarniach.

My, ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach

Wstęp wolny! Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889 .

Do zobaczenia przy barze!

Opinie

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?