stat
Impreza już się odbyła

Obrazki z Wystawki:Koncert&Spotkanie

lut'22 24

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 130 zł
przedsprzedaż 110 zł
Kup bilet
mar'22 4

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 55 zł
przedsprzedaż 55 zł
Pokoronowy, post-pandemiczny sezon koncertowy otwieramy nietuzinkowym występem naszego przyjaciela, który jest z nami od początku istnienia Mavericka. Mowa oczywiście o Jarku Janiszewskim, którego znacie szerzej z popularnego zespołu Czarno Czarni jak i wielu innych projektów solowych!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Możecie nie wiedzieć; ale na koniec zeszłego roku Jarek Janiszewski - Agencja Artystyczna wydał zbiór tekstów pt. Obrazki z wystawki. Felietony składające się na książkę przez ostatnie dwadzieścia lat były publikowane w prasie rodzimej oraz polonijnej, m.in. w Super Expressie, Dzienniku Bałtyckim i magazynie Teraz Rock. Stanowią rozwinięcie tekstów znanych przebojów artysty, jak Nogi, Jedzą rybę czy Trąbotwist. Wydawnictwo jest bogato ilustrowane psychodelicznymi rysunkami Dariusza Leszczyńskiego.

Spotkanie autorskie uatrakcyjni mini-koncert Jarka, wraz z poezją powirusową, prezentacja felietonów w wykonaniu m.in. Krzyśka Skiby z Big Cyc oraz Pawła Konja Konnaka, a także występy literacko-psychodeliczne całej ekipy przyjaciół Jarka.

Naturalnie, po występach będzie możliwość kupna tego dzieła, którego nie znajdziesz w Empikach i przyzwoitych księgarniach.

My, ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach

Wstęp wolny! Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889 .

Do zobaczenia przy barze!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jaki sposób zginął Zbyszek Cybulski?