stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ONLINE: Teatr Zielony Wiatrak: Nic nas tu nie trzyma

lut 1

poniedziałek, godz. 10:00

Online
Wstęp wolny
maj 8

sobota, godz. 17.30

bilety 95, 110 zł
Kup bilet
Zapraszamy na kolejny spektakl Teatru w Blokowisku ONLINE. Tym razem nasz repertuarowy tytuł, czyli "Nic nas tu nie trzyma" w wykonaniu Teatru Zielony Wiatrak.

"Nic nas tu nie trzyma" to realizacja dramatu Marka Branda inspirowanego powieścią Pamiętniki Adama i Ewy, którą napisał Mark Twain w 1906 roku. Twain w sposób humorystyczny ukazał losy naszych prarodziców od momentu stworzenia aż do momentu wygnania z Raju. Marek Brand w swoim dramacie kładzie większy nacisk na relacje, jakie zachodzą pomiędzy naszymi bohaterami. Mówi o rodzącym się jednym z najsilniejszych uczuć w relacji ludzi miłości.

Akcja sztuki dzieje się w ogrodzie, którego właścicielem jest tajemniczy Pan. Czy Pan to Bóg? Czy losy naszych bohaterów są zdeterminowane kaprysami tajemniczego Pana? Marek Brand przedstawia własną, czasami nostalgiczną, ale nie pozbawioną humoru wersję Księgi Rodzaju.
Tekst i reżyseria Marek Brand

Obsada:
Ewa - Karolina Arczewska
Adam - Marek Brand
Muzyka: Paweł Zagańczyk
Konsultacje scenograficzne: Anna Molga

Spektakl będzie można zobaczyć na profilu Facebook: GAK Plama oraz w wysokiej rozdzielczości na kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/klubplama

Bądźcie z nami tego wieczoru!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile rejsów pod polską banderą odbył Dar Pomorza?