• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

#NormalniProfesjonalni - Summer Edition

NormalniProfesjonalni to spontaniczna inicjatywa osób, które poznają się na LinkedIn i znajomości przenoszą do #offline. Jest moc takich spotkań, energia i fantastyczne relacje, które łączą we współpracy.

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny

12 - 25 sierpnia 2022, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W tym roku chcemy Was zaprosić do osobistego udziału w spotkaniach w większym gronie profesjonalistów. Czas jest wyjątkowy i wiemy, że wielu z nas potrzebuje takich spotkań. Chcąc uwzględnić uczucia, które związane są z trudną sytuacją na świecie postanowiliśmy, że będzie to wydarzenie połączone z akcją wsparcia na cel charytatywny.

Spotykamy się 04.06.2022 roku w Gdańsku.

Miejsce jest wyjątkowe i z piękną historią jedności, solidarności i wolności. Tam montowano statki a potem rozmontowano komunizm. Stocznia Cesarska jest miejscem o wielkim historycznym znaczeniu - to najstarsza część Stoczni Gdańskiej, kolebki Solidarności. Jest położona wzdłuż brzegu kanałów portowych - Martwej Wisły, w bliskim sąsiedztwie głównego dworca kolejowego i Starego Miasta. Miejsce, które integruje połączeniem industrialnego charakteru, sporej dawki kultury, dobrej jakości jedzenia i niezobowiązującej atmosfery.

Zapraszamy Was do Doku Cesarskiego, gdzie na przestrzeni 3500 m2 ustawiliśmy 300 m2 namiot sferyczny, usypaliśmy 150 m2 plaży, ustawiliśmy scenę zewnętrzną i wewnętrzną, kontener cateringowy i mnóstwo leżaków. Specjalnie dla Was przygotujemy imprezę integracyjna. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Dress code to japonki, hawajki, Ray bany.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile metrów pod ziemią znajduje się wystawa główna w Muzeum II Wojny Światowej?

 

Najczęściej czytane