stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Niezapomniane melodie. Cudowne Lata 50.

lip 30

piątek, godz. 18:00

bilety 99 zł
Kup bilet
"NIEZAPOMNIANE MELODIE"
Cudowne lata 50.


koncerty w Trójmieście


Zapraszamy na Scenę Teatralną NOT w Gdańsku (ul. Rajska 6), 24 listopada 2020 roku, na "Cudowne lata 50.", o godzinie 17:00 lub 19:15. Zapraszamy na ten pełen wzruszeń i przepięknej muzyki koncert.

Po raz kolejny nasi młodzi artyści Stowarzyszenia Teatralnego INGENIUM pragną przenieść widzów w świat swojej pasji jaką jest muzyka. Tym razem na tapecie znajdą się "Niezapomniane melodie" lat 20., 30. i 50. XX wieku. Dwa pierwsze koncerty to początek całej serii przenoszących widza w kolejne lata, aż do czasów współczesnych. Wspaniała oprawa muzyczna żywego fortepianu, za klawiszami którego zasiądzie wybitny pianista Tadeusz Głuchowski, przybliży odbiorcom klimat tych wyjątkowych lat, oraz będzie niesamowitą przygodą dla młodych wykonawców, sumiennie przygotowujących się do zgłębienia historii muzyki tamtych czasów. Mamy nadzieję, że podczas 1,5 godzinnego koncertu, uda nam się wyczarować niesamowity klimat towarzyszący takim utworom jak: "Miłość ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Tango Milonga", "Ach śpij Kochanie" czy "Kasztany". Projekt skierowany jest do wszystkich wielbicieli niepowtarzalnej muzyki pierwszej połowy XX wieku.

Zapraszamy do zakupu biletów już dzisiaj. W związku z sytuacją epidemiologiczną zapełniamy tylko połowę sali teatralnej, biletów jest ograniczona. Prosimy zabrać dołączony do biletu formularz-oświadczenie COVID-19.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbył się pierwszy pokaz "Pierścienia Nibelunga" w Gdańsku?