stat
Impreza już się odbyła

Nieszpory Patriotyczne

W Niedzielę 15 sierpnia 2021r. o godz. 19:00 w Parku Marii i Lecha Kaczyńskich na Kamiennej Górze odbędzie się koncert pieśni legionowych. Wstęp na koncert będzie bezpłatny a także bez barier architektonicznych, więc dostępny również dla osób z niepełnosprawnościami.

17 września - 1 października 2021, godz. 21:45

Gdańsk,
bilety 7 zł
Kup bilet

 (3 opinie)

pop
cze'22 12

niedziela, godz. 19:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Dodatkowym elementem edukacyjnym będzie okolicznościowy śpiewnik z tekstami pieśni legionowych wydany specjalnie dla uczestników Koncertu. Do udziału w Koncercie zaprosiliśmy wiodących wykonawców znanych z wyjątkowymi wydarzeniami muzycznymi. Solistami koncertu będą Katarzyna Bierecka - sopran i Bogusław Morka - tenor, z towarzyszeniem autora aranżacji i instrumentalisty - Cezarego Paciorka. Na scenie pojawią się również, w roli lektorów i recytatorów, aktorzy Grupy Artystycznej Nazaret. Wśród dodatkowych atrakcji będzie możliwość zakupienia rękodzieła wykonanego przez niepełnosprawnych podopiecznych Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

koncerty w Trójmieście


Koncert wspiera Wydział Kultury Urzędu Miasta Gdyni a głównym organizatorem jest Stowarzyszenie KACK, które planuje budowę Katolickiego Centrum Kultury w Małym Kacku. Wydarzenie będzie objęte patronatami Pana Jarosława Sellina - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Pana Dariusza Drelicha - Wojewody Pomorskiego, Pana Wojciecha Szczurka - Prezydenta Miasta Gdyni oraz Arcybiskupa Tadeusza Wojdy - Metropolity Gdańskiego. Partnerem Koncertu jest Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z czołowych polskich raperów na Fecie w 2009 roku oglądał bajki Teatru Klapa, czyli Koperek i Kminek?