stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nie chowaj głowy w piasek! - warsztaty budowania z piasku

Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji łączą siły! W ramach cyklu #MuzeaNaWarsztat przez całe wakacje, w każdy wtorek i czwartek od 10:00 do 15:00, spotykamy się na placu przy ulicy Zawiszy Czarnego, aby dowiedzieć się więcej na temat naszego środowiska oraz wspólnie stworzyć niezwykłe i ekologiczne pamiątki prosto znad morza.

Piaskowe pałace, zamki otoczone fosą, wysokie wieżowce i małe chatki stwórzcie z nami swoje wymarzone budowle. Niech plaża miejska w Gdyni stanie się piaskowym miastem pełnym architektonicznych perełek.

Spotkajmy się o 10:00, 12:00 i 14:00 na parkingu przy Muzeum Miasta Gdyni i rozpocznijmy zabawę. W każdym momencie możecie do nas dołączyć również na plaży. Łopatki w dłoń i do dzieła!
Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami. Warsztaty mają charakter otwarty uczestnicy mogą dołączyć w dowolnym momencie ich trwania.

Termin: 24 VIII 2021, godz. 10:00 15:00
Bilety: wstęp wolny; nie obowiązują zapisy;
Prowadzenie: Patrycja Wójcik Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: plac przy ulicy Zawiszy Czarnego w Gdyni; Zbiorki o godz. 10.00, 12.00, 14.00; Pokaż mniej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Którą z powieści Pawła Huellego wyreżyserował Wojciech Marczewski?