• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Namena Lala / Anavada

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Namena Lala. One woman show z towarzyszeniem loopera i wiolonczeli w gatunku experimental indie trip. Namena Lala to jedna z wysp wulkanicznych Fiji, na krańcu mapy świata.

Kształtem przypomina smoka, a na jej ziemi, spustoszonej w 2016 roku przez cyklon Winston, znajduje się jedynie rezerwat dzikich ptaków. To jedno z tych nielicznych miejsc, które ominął pędzący Wielki Świat. Namena Lala to prywatne terytorium pełne dzikich głosów, ech i melodii wypuszczanych na wolność. To osobisty ekosystem dźwięków i słów zasłyszanych, wysączonych i wyszeptanych. To mgliste wspomnienie i zarazem postulat Planety w jej życiodajnym kształcie. To przestrzeń wolności do własnej ekspedycji w głąb lądu, nie by go zdobyć by go dotknąć i usłyszeć.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


*Lala z j. fidżyjskiego pustka, przestrzeń i nagość.
https://www.facebook.com/NamenaLalaMusic
https://www.youtube.com/channel/UCjwrfpgyvjVCuO5vPl29LPA
https://www.instagram.com/namena_lala

Anavada
ANAVADA to muzyczna opowieść inspirowana intymną relacją z naturą i ludźmi. Projekt tworzy trójmiejska singer-songwriterka i producentka Aneta Wadowska. Komponując, artystka czerpie z różnych gatunków muzycznych, takich jak world music, folk, trip-hop, jazz często łącząc pozornie sprzeczne ze sobą muzyczne elementy w zaskakujący sposób. Koncert w BOTO zagra w duecie z Filipem Arasimowiczem.

Aneta Wadowska - frontwoman zespołu ANAVADA. Pochodzi z Beskidów, jednak jej miejscem na ziemi jest Sopot. Ukulele, na którym komponuje było z nią m.in. w Wietnamie, Indiach, Walii, Szkocji. Teksty jej piosenek opowiadają o samorealizacji, a głównym punktem odniesienia w większości piosenek jest natura. Końcem 2020, w ramach projektu organizowanego przez Gdański Archipelag Kultury, ukazała się płyta z jej udziałem: "Migrants Culture Association Project (MCAP) & Ciepłe Popołudniowe Kakao". W wyniku współpracy z prestiżowym zespołem tańca Art_Color_Ballet powstał teledysk do jej druiego singla, pt. The River. Razem z zespołem wystąpiła niedawno również na 14 festiwalu Metropolia Jest Okey.

Filip Arasimowicz - trójmiejski muzyk młodego pokolenia, gitarzysta basowy, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności kontrabas jazzowy. Członek lokalnych formacji jazzowych i alternatywnych. Od 2021 roku jako instrumentalista współpracuje z Teatrem Wybrzeże i Teatrem Muzycznym w Gdyni.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się zamiejscowy oddział Muzeum Narodowego w Będominie?

 

Najczęściej czytane