• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muzyka jest kobietą - Beata Rzepińska & Adam Urbanowicz (1 opinia)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z muzyką. Wyjątkowy, gdyż poświęcony kobietom. Duet B&A Beata Rzepińska i Adam Urbanowicz zaprezentują utwory, które łączy jeden ważny szczegół - wszystkie zawierają w tytule kluczowe słowo kobieta, dziewczyna (woman, girl, lady).

Na koncercie zabrzmią kompozycje takich wykonawców jak: Alicia Keys, Stevie Wonder, Barbra Streisand, Billy Joel, Jennifer Rush, Shaggy, Michael Bolton i inni. Będzie to pełen wachlarz muzycznych smaków od soulu poprzez jazz i pop. Autorskie interpretacje artystów zafundują publiczności sporą dawkę emocji - tylko pozytywnych! Będzie dynamicznie, lirycznie i na pewno wesoło!

jazz - koncerty w Trójmieście


Wystąpią:
Beata Rzepińska-Semmerling
Wokalistka, autorka tekstów, artystka malarka. Śpiewanie od dzieciństwa było jej ogromną pasją. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Moniki Malec-Piotrowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Stańko, Agnieszki Kamińskiej, Pauliny Kujawskiej. Ukończyła czteroletnią naukę w nowatorskiej szkole muzycznej Musicollective. Zaangażowana była również wokalnie w audycje muzyczne - koncerty dla dzieci "Muzyczna Kraina". Współpracuje z uznanymi trójmiejskimi muzykami tworząc autorskie projekty. W jednym z nich pisze teksty piosenek i współtworzy muzykę. Brała udział w wielu koncertach i wydarzeniach artystycznych takich jak: recital "All Of You", koncerty Rzepińska&Lipiński "Od Georga Gershwina do Sama Smitha", "Od Gershwina do Wondera", "Just the two of us", "Koncert premierowy" Basstop, scena muzyczna Musicollective i innych. Jej preferencje muzyczne zmierzają zdecydowanie w kierunku jazzu, soulu, bluesa i funky. Obecnie współtworzy duet z Mateuszem Lipińskim Rzepińska&Lipiński, B&A z Adamem Urbanowiczem oraz autorski projekt Kazika Kaszubowskiego Basstop. Zawodowo - jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją, tworząc markę OH MY CAT!. W swojej twórczości stara się poszukiwać ciągle nowych barw i przestrzeni, co przekłada się na nieustanną pracę nad własnym rozwojem artystycznym.
 
Adam Leon Urbanowicz (Urbanovicz) 
Pianista, kompozytor i aranżer. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 6 lat. W 1990 roku, z wyróżnieniem, zakończył edukację w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej st. Podstawowego i Licealnego im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, następnie studia na Państwowej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku w katedrze fortepianu. Edukację klasyczną zakończył jako laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów pianistycznych (solowo i z zespołem kameralnym - trio fortepianowe).
Kompozytor wszechstronny - sprawnie poruszający się w wielu gatunkach i stylach muzycznych. Od klasyki, muzyki poważnej po jazz, rock, funk, R&B czy muz. programową, bigbandową i symfoniczną. Adam Urbanowicz tworzy również muzykę na zamówienie oraz muzykę produkcyjną. Jego kompozycje znajdują się na wielu płytach i produkcjach m in: Paris Music , UNiPPM, StudioH Film & Media Artysta na stałe współpracuje z PPSWA i Teatrem Muzycznym im. Baduszkowej w Gdyni w charakterze pianisty, kompozytora, aranżera oraz akompaniatora.
 

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Rewelacyjna artystka !

    Przecudowny to wieczor z muzyką i jej głosem w tle ️

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Dwa spektakle Teatru Wybrzeże zarejestrowała Telewizja Polska w ostatnich kilku latach i wyemitowała w TVP Kultura. Jakie?