stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Musiał & Hutek & Boczar

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert Agnieszki Musiał, Małgorzaty Hutek oraz Olgi Boczar, który odbędzie się 8 marca 2019 r. o godz. 19.30 w kościele p.w. św. Mikołaja w Gdyni Chyloni w ramach VII edycji Rekolekcji dla muzyków. Wokalistkom towarzyszyć będą trójmiejscy muzycy: Mateusz Otczyk - gitara akustyczna, Artur Guza - piano, Ireneusz Kaczmar - instrumenty perkusyjne, Filip Arasimowicz - kontrabas.

Koncert będzie pełnym piękna i kobiecej wrażliwości wydarzeniem, otwartym dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta, w którym jazzowe aranżacje przeplatać się będą z inspirującym przesłaniem poruszającym ducha.

jazz - koncerty w Trójmieście


Agnieszka Musiał - wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Absolwentka Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Od ośmiu lat współtworzy zespół New Life'M. W maju bieżącego roku ukazał się jej autorski album Błogo, który zawiera 11 kompozycji składających się na jedną historię.

Małgorzata Hutek - wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, na specjalności wokalistyka jazzowa, studentka Kompozycji i Aranżacji Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczyła w wielu muzycznych projektach, m. in. w Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi oraz koncercie ku pamięci Bogusława Meca "Na pozór".Jej koncerty można było usłyszeć m.in. na festiwalu Miastograf 2009 w zabytkowej hali EC1 w Łodzi, Geyer Music Factory 2011, na deskach Filharmonii Łódzkiej podczas otwarcia Nowego Roku Kulturalnego Województwa Łódzkiego, a także na Jazz Jamboree 2013 wraz z projektem United States of Beta. W 2014 roku nagrała dla TVP Łódź autorski koncert "Życie jest chwilą". Dzięki otrzymanemu w 2014 roku dzięki stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego "Dla Młodych Kreatywnych" w kategorii Młody Twórca nagrała i wydała swoją autorską, debiutancką płytę "Grounded in Love". W ubiegłym roku ukazał się jej drugi album "Psalmy", do którego skomponowała muzykę.

Olga Boczar - wokalistka, flecistka, songwriterka, pedagog. Absolwentka Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej, oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, również w klasie wokalistyki jazzowej. Od 2017 r. doktor wokalistyki z nadania Wydziału Wokalno - Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Do chwili obecnej ma na koncie dwa autorskie albumy - "Little Inspirations" i "Tęskno mi, tęskno". Za płytę "Little Inspirations" nominowana do nagrody Fryderyki 2016 w kategorii - "Fonograficzny Debiut Roku".

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto jest patronem Teatru Muzycznego w Gdyni?