stat
PATRONAT

Mumio: Taki Miks

Powstała niezwykła okazja na podróż w przeszłość.Jadwiga i Dariusz Basińscy, Jacek Borusiński i Jarosław Januszewicz przypomną Wam fragmenty z legendarnego spektaklu Kabaret Mumio, który został zagrany 850 albo i 950 razy.

Na dokładkę fragmenty "Lutownicy, ale nie pistoletowej, tylko takiej kolby", która kończy się improwizacją trwającą czasami prawie tak długo jak pierwsza nieimprowizowana część.
Ale to nie wszystko. Mumio do programu włącza też wybór z aktualnego repertuaru: o Macieju i Jędrzeju, braciach z Welcome Home Boys, a nawet, oho! nie lada gratka, coś czego jeszcze nie ma, ale będzie: Mumio mocno muzyczne, czyli przedsmak nowego, koncertowego projektu.

Kultowe sceny, postaci, szalone improwizacje, a to wszystko zaserwowane w charakterystycznych dla Mumio oparach absurdu. Limitowany, unikatowy ekstrakt Mumiowy. Uprasza się o odważne korzystanie.
Spektakl jest imprezą towarzysząca Festiwalowi Twórczości Wojciecha Młynarskiego Róbmy Swoje. Styl, wdzięk, swoiste poczucie humoru to atrybuty, za które Mistrz Młynarski cenił Mumio najbardziej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50-109 zł

Śmierć komiwojażera

sie 29

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
Kup bilet

Tuwim dla dorosłych

gru 12

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 60 zł
ulgowy 45 zł
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Najlepszy film Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymuje: