stat
Impreza już się odbyła

Moda i Uroda - wirtualne otwarcie wystawy

"Moda i Uroda" to kolejna wspólna wystawa Galerii Klif oraz Muzeum Miasta Gdyni!

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny
Ekspozycja Moda i uroda posłuży za swoisty wehikuł czasu, przenoszący odwiedzających w czasy pierwszych gdyńskich salonów kosmetycznych, w miejsca które można nazwać prototypami współczesnych centrów handlowych.

Unikatowe i niepublikowane wcześniej fotografie ze zbiorów Muzeum pokazują międzywojennych gdynian w pełnej krasie to różne odcienie ówczesnej mody, to wyjątkowy szyk i styl który inspiruje do dziś. To wreszcie niesamowite historie wiążące się z prezentowanymi zdjęciami, nierozerwalnie związane z mitem miasta z morza i marzeń.

️Zapraszamy na wirtualny wernisaż wystawy, który odbędzie się w piątek o 17:00 na stronie Gdynia Kulturalna oraz facebook'u i stronie Muzeum Miasta Gdyni i Klif Gdynia! Otwarcie wystawy będzie okazją do zapoznania się z sekretami prezentowanych fotografii które przedstawi Dariusz Małszycki, współkurator ekspozycji wraz z Izabelą Meronk z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni!

️Wystawę można podziwiać przez cały letni sezon na parterze Galerii Klif!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Kiedy wzniesiono Dom Przyrodników w Gdańsku i jaka instytucja się w nim dziś mieści?