• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Między Oslo a Trondheim

Podróż kamperem umożliwia zupełnie inną eksplorację kraju. Szczególnie jeśli podróżuje się po tak niezwykłym państwie jakim jest Norwegia, gdzie biwakowanie i nocowanie dozwolone jest praktycznie wszędzie. Zainspirowana wyjątkową przyrodą tego skandynawskiego kraju Maria Różańska, zaprasza na autorską wystawę do CH Osowa już od 2 maja.

7 września - 15 października 2022, godz. 10:00 - 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

23 marca - 30 września 2022

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 14 zł
Zdjęcia powstały na trasie między Oslo a Trondheim w roku 2016, kiedy to autorka - Maria Różańska - podróżując kamperem zbaczała często z tras turystycznych w miejsca bardzo dzikie i mało uczęszczane. Zapiski fotograficzne przedstawiają przede wszystkim przyrodę, która jak twierdzi autorka w tym rejonie jest wyjątkowa.

"Niezmiernie cieszy nas, iż w galerii handlowej Osowa możemy gościć tak ciekawą autorkę, jaką jest Pani Maria Różańska. Laureatka wielu konkursów fotograficznych, między innymi w Otwartych Mistrzostwach Fotografii 2016 w kategorii Natura.

Maria Różańska jest członkiem Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego. Fotografuje od 2011 roku. Ukończyła Studium Fotografii Artystycznej Stefana Figlarowicza. Uczestniczyła w wystawach pokonkursowych na terenie kraju oraz zbiorowych Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Wystawa "Między Oslo a Trondheim" w CH Osowa od 2 maja do 30 czerwca 2016.

25 maja o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie autoprskie z Marią Różańską.

Opinie

Sprawdź się

Ile metrów pod ziemią znajduje się wystawa główna w Muzeum II Wojny Światowej?