• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Meksyk muzycznie

"Plama" Gdański Archipelag Kultury oraz Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Magdą Olkiewicz w ramach cyklu "Na krańcach świata".

sie 20-21

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 26

piątek, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wydarzenie jest finansowane przez Radę Dzielnicy Zaspa Młyniec.

Nazywam się Magda, moimi trzema największymi pasjami są podróże, muzyka i języki. I bardzo lubię łączyć je wszystkie razem. Całkiem nieźle udało mi się to podczas mojej ostatniej podróży do Meksyku, gdzie spędziłam dwa piękne letnie miesiące. Chciałabym podzielić się bardzo specjalnymi dla mnie muzycznymi odkryciami - bo taki właśnie był cel mojej podróży, i o tym w największym stopniu chciałabym opowiedzieć. Wbrew pozorom, nie będzie to opowieść o rozsławionych Mariachi, ale o muzyce typowo wiejskiej, muzyce, którą, aby naprawdę odkryć, trzeba udać się do najmniejszych wsi, czasem dosłownie za siedmioma górami, czasem nocować w przypadkowych miejscach, czasem doświadczać uprzejmości i gościnności mieszkańców.

Opowiem o kilku różnych rodzajach muzyki, instrumentach, i o samych muzykach, których miałam niezwykłe szczęście poznać i z nimi rozmawiać, czasem długimi godzinami, a nawet dniami - o ich życiu, o tym, jak to jest być muzykiem w Meksyku, o tym, jak ludzie potrafią się bawić i jak to jest samemu żyć i podróżować z budżetu pozyskanego dzięki grze na meksykańskim instrumencie...

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdańsk był jednym z sześciu miast - organizatorów Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W którym roku odbyło się to sportowe wydarzenie?