stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Maszynownia: odkrywamy rodzinny znak graficzny - warsztaty rodzinne

Uczestnikami warsztatów "Maszynownia" będą rodziny z dziećmi od lat 6 do 12. W ramach jednego tematu "Rodzinny znak graficzny" został zaplanowany cykl trzech spotkań z rodzinami.

wrz 30

czwartek, godz. 16:30 - 18:30

Gdynia,
bilety 180 - 200 zł
Podczas pierwszego spotkania edukator zapozna rodziny z treścią wystawy czasowej oraz podstawowymi zagadnieniami związanymi z tematyką projektowania graficznego.

Kolejne spotkanie to projektowanie własnego znaku i stworzenie go z materiałów, które zostaną udostępnione przed edukatora.

Ostatnie spotkanie to stworzenie mini-wystawy. Na wystawie czasowej edukator wydzieli miejsce, gdzie rodziny będą mogły zaprezentować swoje prace. Dodatkowa atrakcją będzie zapoznanie się z pracą kuratora, ponieważ zadaniem rodzin będzie odpowiednie zaaranżowanie swoich prac, wykonanie opisów do nich oraz przedstawienie komentarza kuratorskiego.

Daty spotkań:
7.07, 11:00-13:00 - Rodzinny znak graficzny: Poznajemy!
4.08, 11:00-13:00 - Rodzinny znak graficzny: Działamy!
1.09, 11:00-13:00 - Rodzinny znak graficzny: Prezentujemy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Bilety - 10 zł koszt udziału jednego uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie zwierzę widnieje w logo Lamborghini?