• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Marvel - Oko w oko z Avengersami

"Marvel Spider-Man i Marvel Avengers - oko w oko" to niezwykłe spotkanie z kultowymi postaciami świata komiksu i filmu.

Avengers to najsłynniejsza drużyna superbohaterów na świecie. Podczas wyjątkowego eventu będziesz mógł poznać ich sekrety i - dosłownie! - zmierzyć się z nimi. Czekają na Ciebie realnych rozmiarów figury postaci z uniwersum Marvela - niektóre z nich sięgające prawie 3 metrów!. Zasiądź na tronie Asgardu u boku nieziemskiego Thora. Poczuj się członkiem zespołu ratującego świat na pokładzie lotniskowca z Kapitanem Ameryką i jego Harleyem Davidsonem. Stań obok Iron Mana i góruj nad upadłym Ultronem. Zrób sobie zdjęcie z Hulkiem i podziwiaj jego wielkość. Na koniec dołącz do legendarnego Spider-Mana -uważaj tylko, aby nie zaplątać się w jego sieć!

Daj się natomiast opleść sieci przygód, filmów i gier. Stań u boku największych herosów wszechczasów i wejdź do świata komiksu. Przy każdej postaci będzie znajdowała się multimedialna encyklopedia, z której dowiesz się wszystkiego o Avengersach i Spider-Manie.

Ale to nie wszystko! Zajrzyj też do Laboratorium Hulka, zeskanuj swoją dłoń i sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś jego krewnym. Być może właśnie w tobie odkryjemy modyfikację DNA. Możesz też wykonać test Avengers i sprawdzić, do którego z superbohaterów jesteś podobny najbardziej.

Opinie

Sprawdź się

W jakiej miejscowości nie ma oddziału Muzeum Narodowego w Gdańsku?