stat
Impreza odwołana

Maria Dębska "Bo we mnie jest seks" - piosenki Kaliny Jędrusik

Bo we mnie jest seks to premierowe koncerty Marii Dębskiej odtwórczyni głównej roli w filmie o tym samym tytule, wcielającej się w postać Kaliny Jędrusik. Kalina Jędrusik - ikona, zjawiskowa aktorka i piosenkarka, wnosiła koloryt do bezbarwnej rzeczywistości PRL-u. Kusiła wdziękiem, seksapilem, elektryzowała panów i oburzała panie. Pierwsza seksbomba PRL i polska Marylin Monroe. Jak głosi opis filmu. Takie też będą te koncerty!

sty 24-25

poniedziałek - wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 35 zł
Kup bilet
mar 20

niedziela, godz. 20:00

bilety 69 zł
Kup bilet
Bo we mnie jest seks to największe przeboje ikony polskiej popkultury w wykonaniu Marii Dębskiej! Koncerty oraz album zaskakuje świeżością. Sama artystka w brawurowy sposób oddaje klimat, atmosferę i jedyny w swoim rodzaju sposób interpretacji utworów, tak charakterystyczny dla Kaliny Jędrusik. Nie bez kozery to dla niej pisali Starsi Panowie Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora. I to w większości ich kompozycje zdobią album.

koncerty w Trójmieście


Maria Dębska za rolę Kaliny Jędrusik w filmie Bo we mnie jest seks otrzymała Złote Lwy na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nie potrzeba większej rekomendacji!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbyła się pierwsza polska edycja zawodów Red Bull Air Race?