stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Magdalena Orłowska - wystawa ceramiki

Zapraszamy na wystawę do Galerii Sztuki Nowy Warzywniak w Oliwskim Ratuszu Kultury. Tym razem swoje prace zaprezentuje artystka związana z Gdańską Grupą Ceramiczną NIE/WYPALENI.

30 września - 3 listopada 2020, godz. 10:00 - 20:00

Wstęp wolny

25 września - 21 listopada 2020

Wstęp wolny
Magdalena Orłowska o sobie: Jestem ekonomistką i  pedagogiem. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą. Pochodzę z Krakowa i tam zaczęłam uczyć się ceramiki. Kontynuuję teraz pracę z gliną w Gdańsku pod kierunkiem Czesława Podleśnego. Należę do Gdańskiej Grupy Ceramicznej Nie/Wypaleni. Stosuję różne techniki, by tworzyć naczynia, szkatułki lub inne przedmioty. Prace wykonuję ręcznie, ale dodaję również elementy toczone na kole. Eksperymentuję ze szkliwami i angobami. Dzbany, misy w różnych kolorach, odcieniach, o nietypowych, niepowtarzalnych kształtach to ulubiony temat mych ceramicznych działać. Wystawiałam swoje prace w Przestrzeni Sztuki WL4 Mleczny Piotr, Gdańskiej Szkole Artystycznej, na Kartuskich Plenerach Artystycznych.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?