stat
PATRONAT

Loverowi: EuroBajka wyprawa rowerowa przez Europę

Gdański Archipelag Kultury Plama (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) oraz Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Olą i Danielem, czyli ekipą Loverowi.

Loverowi, czyli Ola i Daniel to para zakręconych rowerzystów, która pokochała wyprawy rowerowe. Na jednośladzie zwiedzili całkiem sporą część Polski, a do ich najdłuższych podróży na rowerze zaliczyć należy trasę Zakopane - Gdańsk, Green Velo 1500 na odcinku Elbląg - Sandomierz, czy szlak latarni morskich Świnoujście - Hel. Nade wszystko cenią sobie wolność i niezależność - podróżują z sakwami, śpią w namiocie na dziko i gotują w plenerze. Swoimi przygodami dzielą się w mediach społecznościowych, a każda ich wyprawa jest skrzętnie nagrywana, czego owocem są filmy na Youtube.

EuroBajka, czyli wyprawa rowerowa przez Europę to 58 dniowa przygoda z sakwami. I o tych prawie 2 miesiącach życia w podróży, z noclegami w namiocie na dziko pod gwiaździstym niebem, obiadami na brzegach rzek, szczytach gór i pod starym dębem, setkami ciekawych miejsc (zarówno tych dosyć znanych, jak wenecka gondola, ale także nieoczywistych - ogród z basenem austriackiej właścicielki baru) chcemy Wam opowiedzieć. Poruszaliśmy się wcześniej przygotowaną trasą, co za tym idzie nieprzypadkowo zaliczyliśmy parę europejskich szlaków rowerowych takich, jak Parenzana, czy Alpe Adria.

EuroBajka to także opowieść o niesamowitych ludziach, których poznaliśmy podczas naszego kręcenia. Ludziach, którzy mają serce na dłoni i mimo różnicy kulturowej, czy językowej zrobią wszystko, aby Ci pomóc. A jeżeli ciekawi Cię, co zrobiliśmy, gdy przydarzył się nam udar słoneczny, jak dotarliśmy do austriackiego morskiego oka, Gruner See, albo masz pytania natury technicznej lub organizacyjnej - wpadnij koniecznie i pozwól przenieść się do loverowego świata. Miło spędzony czas gwarantowany!

https://www.facebook.com/loverowi
https://youtu.be/exnBseANuuU

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na podstawie jakiej książki nakręcono film, w którym w głównych rolach wystąpili Magdalena Cielecka i Paweł Deląg?