stat

Lekcja Niegrzeczności: Kopciuszek (Bajka obuwnicza)

Zapraszamy na LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w niedzielę, 16 sierpnia o godzinie 14.00 na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim. Tematem LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będzie KOPCIUSZEK (BAJKA OBUWNICZA) w interpretacji Bohdana Butenki. Czytanie wyreżyseruje Michał Derlatka.

O 13. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI
Podobała Wam się myśliwska bajka o Czerwonym Kapturku? Bo nam się podobała. Ba! Pan Narrator lubi ją tak bardzo, że w tym tygodniu chciał Wam ją opowiedzieć jeszcze raz... no, może dwa albo trzy razy... Albo najlepiej cztery do pięciu... Tylko kto by to wytrzymał? Udało mi się go więc przekonać do tego, żeby opowiedział wam inną bajkę tego samego autora - pana Butenko. Będzie zatem o Kopciuszku. (Kto to widział? I znowu znana bajka!). Poprzednio było o szkole i bandzie Zasępy dla nieco starszych, to teraz będzie o Kopciuszku i jego obuwniczych przygodach - dla nieco młodszych. Znając pana Butenkę, podejrzewam że bajka będzie dość niegrzeczna i nie wszystko pójdzie w niej zgodnie ze znanym scenariuszem... Zapraszamy!

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, "bohater niepokorny".

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej Lekcji wynosi 11 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwsza nazwa Muzeum Miasta Gdyni to: