• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Latem w Jastarni - spotkanie autorskie z Jackiem Krenz

Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Krenz, autorem książki 'Latem w Jastarni" - już 29 czerwca w Oliwskim Ratuszu Kultury.

Książka Latem w Jastarni jest opowieścią o młodzieńczych wakacjach w Jastarni, krainie przygód i beztroskiej szczęśliwości, choć, jak to w życiu bywa, kryjącej też wątki poważniejsze. Przywołuje świat dziecięcych zabaw, przyjaźni i pierwszych uczuciowych zauroczeń. Opowiada o tamtych rozmowach, lekturach, tańcach i muzyce. Książka w formie albumu jest bogato ilustrowana akwarelami autora oraz fotografiami z dawnych, opisywanych lat.

Jacek Krenz, to architekt, malarz, profesor Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Prowadzi badania na temat warstwy znaczeniowej współczesnej architektury. Jest współzałożycielem Wioski Artystycznej Wdzydze, członkiem SARP oraz Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Jego twórczość w dziedzinie rzeźby, ceramiki i malarstwa była prezentowana na wystawach w kraju i za granicą m.in. w Royal Watercolour Society w Londynie, oraz w galeriach w Portugalii, Irlandii, Chorwacji, Włoszech i in.

Spotkanie poprowadzi Jarosław Ellwart, właściciel Wydawnictwa Region.
Zapraszamy!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto napisał książkę zainspirowaną życiem w falowcu?