• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

LUDZIE/ MIASTO/PORT - otwarcie wystawy w Galerii Klif

LUDZIE MIASTO PORT to najnowsza wystawa Muzeum Miasta Gdyni w Galerii Klif. Współtworzyli ją z nami Gdynianki i Gdynianie! Na wystawie mieszkańcy Gdyni pokazali jak odbierają miasto i port swoimi zmysłami. Podzielili się z nami fotografiami, nagraniami i filmami, które powstały specjalne na tę okazję. Dzięki temu wystawa Muzeum Miasta Gdyni wzbogaciła się o autorskie spojrzenie na miasto i jego dzielnice.

3 lipca - 28 sierpnia 2022

Gdańsk Nowy Port, Plac Wolności
Wstęp wolny
Na ekspozycji prezentujemy stworzone przez mieszkańców fotografie przestrzeni miejskich i portowych, filmy i nagrania z dźwiękami Bałtyku i Gdyni, a także obrazy twórczość własną mieszkańców inspirowaną pracami prezentowanymi na wystawie MORZE MIASTO PORT.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w Muzeum Miasta Gdyni lub online na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wystawa w Galerii Klif towarzyszy ekspozycji MORZE MIASTO PORT dofinansowanej przez Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego i Kultury.

Bilety: wstęp bezpłatny - bezpłatna wejściówka do pobrania:
https://bilety.muzeumgdynia.pl/rezerwacja/termin.html
Kuratorka: Katarzyna Gec / Dział Sztuki Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: Galeria Klif

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Twórcą Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji jest:

 

Najczęściej czytane