stat
Impreza już się odbyła

L et S DUET+ Impy Impro

XXI impro w 107 to wyjątkowa okazja bo oczko! Ale i nie tylko liczba jest tu znacząca, zagramy z naszymi kochanymi wariatami z Warszawy! Zapraszamy mocno, uwielbiamy z nimi grać!

sie 26

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
wrz 4

piątek, godz. 17:00, 20:00

bilety 75-120 zł
Kup bilet
Dla impro wariatów, może to być rozgrzewka przed Podaj Wiosło | VIII Gdański Festiwal Impro, którego bifor zaczyna się dnia następnego - Impro świry, kto wpada na bifor biforu? :D

Kabaret, komedia, dramat, teatr czy tragedia? A może wszystko? Co tu dużo gadać, po prostu L et S DUET together whit Impy!

Start: 3 IV 2019 20:07
Ile: 10PLN (107 oraz bilecik.pl)
Co: Spektakl Improwizowany L et S DUET (Leszek Ludwicki, Jakub Suchy Suchecki) + Impy (Juliusz Rosztocze) (Jerzyk Wierzbicki) (Jacek Mikulski)
Bilety: Dostępne online oraz na miejscu przed wydarzeniem
Napoi: 107
Nakarmi: OMnom

Kiedyś wspólnie uprawiali improv w MOVIEmy, ale stara miłość nie rdzewieje i wspólnie eksperymentują na scenie w improwizowanym duecie, dziś w romansie z Impami.

Zderzenie na styku teatru i kabaretu. Komedia tworzona na żywo, przez piątkę ludzi, tu i teraz.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

W jakim okresie obecna główna jednostka Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, czyli Ratusz Głównego Miasta, spełniał funkcję siedziby władz Gdańska?