stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kuba z plecakiem

GAK "Plama" (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze w ramach cyklu "Na krańcach świata". 30 stycznia (czwartek) o swojej wyprawie z plecakiem po karaibskiej wyspie Kuba opowie Zuza Czerwińska.

w każdy czwartek (do 25.06), godz. 18:00

Wstęp wolny
kwi 18

sobota, godz. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Już po raz drugi zapraszam Was do Plamy na opowieści o mojej podróży - tym razem tematem przewodnim będzie największa z wysp karaibskich, czyli Kuba! Będzie kolorowo, muzycznie i wesoło!


Zobaczycie jak wyglądają zwykłe ulice kubańskich miast pełne starych Chevroletów, Lad, "Maluchów" i... dorożek konnych, które są zwykłym środkiem transportu w większości miejsc. Okaże się jak żyją Kubańczycy i co mogą kupić w sklepie. Poznacie typowe instrumenty, posłuchacie afro-kubańskiej muzyki.


Skupię się głównie na wschodniej, mniej turystycznej części wyspy, dotrzemy aż do Baracao, które słynie z plantacji kakaowców.

Spróbuję przekonać Was, że podróżowanie po Kubie jest całkiem proste, mimo braku internetu, gdyż wszystko można załatwić na ulicy lub z pomocą poznanych ludzi.

Poza tym myślę, że każdemu w styczniu przyda się spora doza słońca!


Do zobaczenia!
Instagram: zu.zu.zuz

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?