stat
Impreza już się odbyła

Koncert wiedeński

Maestro Wojciech Rajski zaprasza na wyjątkowy KONCERT WIEDEŃSKI Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot z udziałem niemieckiego pianisty Alexandra Krichela. Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej PFK Sopot i poprzedza bezpośrednio koncert sopockich filharmoników zaplanowany na 12 stycznia w słynnej Grosse Saal zwanej Złotą Salą Musikverein w Wiedniu.

paź 30

sobota, godz. 20:00

bilety 75 - 120 zł
Kup bilet
lis 27

sobota, godz. 20:15

bilety 80 - 120 zł
Kup bilet
Musikverein to jeden z najbardziej prestiżowych adresów na koncertowej mapie Europy. Jestem przekonany, że styczniowy Koncert będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w działalności koncertowej naszego zespołu. Zaproszenie do występu w Wiedniu to dla nas wyróżnienie i wyzwanie by zaprezentować się wymagającej publiczności z jak najlepszej strony. - mówi Maestro Rajski. To także potwierdzenie, że Polska Filharmonia Kameralna Sopot cieszy się niezmiennie od wielu lat uznaniem i wysoką pozycją artystyczną na europejskim rynku muzycznym

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Sopoccy filharmonicy wykonają VI Symfonia Franza Schuberta, Uwerturę do Tworów Prometeusza op. 43 oraz Koncert fortepianowy nr 5 Ludwiga van Beethovena. Solistą koncertu będzie jeden z najciekawszych pianistów młodego pokolenia - Alexander Krichel, artysta firmowany przez SONY Classic, laureat prestiżowego tytułu "Newcomer of the Year" ECHO Klassik .

Alexander Krichel - fortepian
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski - dyrygent

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są rzygacze?