stat
Impreza już się odbyła

Koncert mis i gongów - Joanna Materek

Żaden z koncertów Joanna Moje Dźwięki nie wydarza się dwa razy. Każdy jest inny, oryginalny, niesiony chęcią wspierania rozwoju świadomości i uzdrawiania ciała oraz ducha. Za każdym razem intuicja prowadzi głos i dłonie Joanny Materek w inne rejony, do innych instrumentów, innych brzmień. Czasem Jej głos spójnie podąża za instrumentami. Są jednak i takie chwile, gdy gwałtowne okrzyki wybudzą Cię z komfortowych marzeń i skierują na drogę transformacji. Spodziewaj się niespodziewanego! Joanna zagra na wielu oryginalnych instrumentach takich jak shruti box, harfa kryształowa, raw vast, misy kryształowe i gongi.

lis'22 8

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 139 - 199 zł
Kup bilet
Uwaga! - wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco, bez butów, w wygodnym stroju. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków i poduszek, zapewniamy maty.

folk / etno / world - koncerty w TrójmieścieProwadząca: Joanna Materek
@JoannaMojeDźwięki https://www.facebook.com/Joanna-Moje-d%C5%BAwi%C4%99ki-689467934504482
Gościnnie wystąpi: Elżbieta Konkol

Drogi uczestniku, zapraszamy Cię do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach, regulaminem oraz z treścią oświadczenia, o wypełnienie którego poprosimy Cię na miejscu - wszystkie te dokumenty znajdziesz na stronie http://ftg.pl/o-fundacji/teatr-w-oknie/ w prawym dolnym rogu (Covid-19).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?

 

Najczęściej czytane