• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Karnawałowy: Gdyński Chór Kameralny

Zapraszamy na koncert karnawałowy, na którym wystąpi Gdyński Chór Kameralny pod batutą Piotra Klemenskiego.

W repertuarze takie utwory jak: Adiemus (K.Jenkins), Can you feel the love (E.John), Fly me to the Moon (B.Howard), Lion sleeps in the jungle (A.Raugh), L-O-V-E (B.Kaempfert), I will (Lennon/McCartney), Happy together (Bonner/Gordon), Serduszko puka (Cha-cha) (A.Zyliński), Time after time (C.Lauper), Way you look (J.Kern), When I fall (V.Young), Why we sing (G.Gilpin).

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Gdyński Chór Kameralny istnieje od 7 lat. Jest kilkunastoosobowym zespołem złożonym z pasjonatów śpiewania z dużym doświadczeniem chóralnym. Gdyński Chór Kameralny śpiewa najczęściej muzykę rozrywkową, filmową oraz utwory patriotyczne, z takim programem zespół występował już wielokrotnie w salach Trójmiasta. Oprócz tego, chór ma bogaty repertuar kolęd polskich oraz zagranicznych i właśnie z programem kolędowym, aż czterokrotnie w swojej niedługiej historii, zespół wyjeżdżał do Polaków mieszkających za granicą - 2 razy na Litwę, raz na Ukrainę i raz do Wielkiej Brytanii. W 2016r. Gdyński Chór Kameralny zdobył Srebrne pasmo na Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie. Zespół założył i prowadzi Piotr Klemenski.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest antresola?