stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Kantata Jazzowa

Projektornia Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert online z okazji Dnia Kobiet Kantata Jazzowa. W duecie wystąpią Ignacy Wiśniewski fortepian oraz Kamil Dominiak śpiew. Zapraszamy 8 marca, godz. 18:00.

Duet specjalizujący się w wykonywaniu utworów musicalowych oraz autorskiej poezji śpiewanej. Duet ma na swoim koncie płytę Kantata Jazzowa nagraną w 2018 roku z muzyką Ignacego Wiśniewskiego do słów Michała Rusinka, sekretarza Wisławy Szymborskiej. Na ich koncertach można usłyszeć songi z takich musicali jak: Les Miserables, The Last Five Years, Newsies, Charlie i Fabryka Czekolady, Carousel, Kinky Boots i in.

jazz - koncerty w Trójmieście


Kamil Dominiak, aktor, wokalista, pedagog. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem metody pracy z głosem - Estill Voice Training (EVT). Współpracował z teatrami dramatycznymi i muzycznymi występując m.in. w musicalach Shrek, The Rocky Horror Show, Jerry Springer The Opera , La Cage aux Folles, Sweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street oraz spektaklach Chory z urojenia, Panny Wilka i Balladyna. Przez kilka ostatnich lat był związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie stworzył role w musicalu Les Miserables oraz Jesus Christ Super Star. Współpracuje ze Studiem Accantus.

Ignacy Jan Wiśniewski pianista, akompaniator, kompozytor, lider Ignacy Wiśniewski Trio - Jazz Shirim (2016) i Kantata Jazzowa / z Kamilem Dominiakiem i tekstami Michała Rusinka (201. Współzałożyciel Almost Jazz Group - Accordina (2012), Na Kaszebach (2014) oraz Fade Out (2017). Kompozytor muzyki filmowej i kierownik muzyczny spektakli teatralnych. Wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współzałożyciel fundacji wydawniczej WOOD and MOOD. Stypendysta programu ministerialnego Młoda Polska 2018. Specjalizuje się w akompaniowaniu tancerzom, aktorom i śpiewakom

Wiśniewski / Dominiak DUO
Premiera koncertu: Facebook GAK Projektornia

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Powieść kryminalna "Czerwień" autorstwa Małgorzaty Oliwii Sobczak, której akcja dzieje się w Trójmieście, to pierwszy tom serii zatytułowanej: