• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
ABBA i Inni Symfonicznie

Koncert Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej "ABBA symfonicznie"

Koncert muzyki rozrywkowej, w symfonicznych aranżacjach, to zwieńczenie tegorocznego sezonu artystycznego Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej. W programie znajdą się głównie najbardziej znane i lubiane przeboje zespołu ABBA a także kilka utworów z innych popularnych musicali. Swoimi głosami ubarwią ten wieczór zaproszeni do współpracy soliści - Magdalena Skorupska oraz Ringo Todorovic, zawodowo występujący na wielu scenach teatrów muzycznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów muzyki rozrywkowej oraz Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej na muzyczne otwarcie wakacji.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Gdyńska Orkiestra Symfoniczna to orkiestra społeczna, z 77 letnią historią, działająca w formie Stowarzyszenia. Misją Stowarzyszenia jest propagowanie kultury muzycznej wśród mieszkańców Trójmiasta i okolic. Zespół zrzesza pasjonatów muzyki w różnym wieku oraz z różnym wykształceniem muzycznym, stwarzając możliwość gry na danym instrumencie osobom, które nie zajmują się tym zawodowo. Od 2019 roku, prezeskami Stowarzyszenia są Tamara Zielińska-Żak i Renata Kaliszczak.

Koncert pod batutą Anety Pawlik-Figiel i Ludmiły Zielińskiej.
Prowadzenie koncertu - Barbara Julia Marczuk.

Opinie

Sprawdź się

Który z trójmiejskich pisarzy jako jedyny mieszkający w Trójmieście wygrał Nagrodę Literacką Gdynia?