stat
Impreza już się odbyła

Kabaret Paranienormalni (3 opinie)

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni.

A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena. "Bez znieczulenia" to najnowszy program Kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe postacie i ich historie. "Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat.

Zobaczycie mieszankę nie tylko pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze: czy teściowa to też rodzina? "Bez znieczulenia" to najlepsza szczepionka na wirusa gorszego nastroju!

Przeczytaj także

Opinie (3) 1 zablokowana

 • paranienormalni się skończyli po odejściu igora (1)

  taka prawda

  • 5 0

  • tak

   i tyle w temacie

   • 0 0

 • Czy para?

  Ogólnie słabizna z cyklu "przychodzi baba do lekarza".

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jaki musical nigdy nie był wystawiony w Teatrze Muzycznym w Gdyni?

 

Najczęściej czytane