stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jorgos Skolias & Ajagore - Philia - NOWY TERMIN

Z powodu choroby muzyka, koncert został ponownie przełożony na 16 kwietnia. Bilety zachowują ważność. Można oczywiście je zwrócić jeżeli nowy termin nie odpowiada.

Blues Club serdecznie zapraszana na koncert Jorgosa Skoliasa & Ajagore. Zaprezentowany program "Philia" to muzyczna mozaika zbudowana z elementów szeroko pojmowanego folkloru, Jazzu czy Bluesa. Niepowtarzalny głos Skoliasa spotyka się z ogromem energii, jaką niosą ze sobą występy Ajagore. Sięgając do tradycji antycznej Grecji, możemy mówić o swego rodzaju muzycznym misterium.

Philia - w Starożytnej Grecji słowo oznaczające przyjaźń. To określenie kluczowe dla zrozumienia powodów, dla których muzycy zdecydowali się powołać do życia nowy muzyczny twór. Przyjaźń i szacunek dla wspólnych dokonań jest bowiem spoiwem łączącym artystów. Skolias i Ajagore spotykają się na scenie by zabrać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Repertuar tworzą zarówno utwory Jorgosa jak i piosenki Ajagore. To próba nowego spojrzenia na własną twórczość i chęć zaproponowania zupełnie nowych, wspólnych kompozycji.

jazz - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jednym z najstarszych zabytków Gdyni jest Domek Abrahama. Gdzie się znajduje?