• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jaremko Trio - Grow

6 września 2022 w Gdańsku w Klubie Muzycznym Parlament odbędzie się PREMIEROWY KONCERT promujący album "Jaremko Trio - Grow". Pod koniec koncertu do zespołu dołączy Gość Specjalny, niesamowicie utalentowany akordeonista jazzowy. Będą mogli Państwo usłyszeć po raz pierwszy wykonywane na żywo wszystkie utwory z płyty "Grow" oraz dodatkowe utwory, zagrane wraz z gościem specjalnym.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30 (drzwi otwarte od 18:30). Będzie to klimatyczny koncert z wyjątkową scenerią.

jazz - koncerty w Trójmieście


Przed koncertem, w trakcie oraz po koncercie będzie można nabyć płyty z podpisami wykonawców. Koncert będzie rejestrowany audio/video.

Skład:
Mateusz Jaremko - gitary / kompozycje, aranżacje
Filip Arasimowicz - kontrabas
Antoni Wojnar - perkusja

oraz gość specjalny:
Arkadiusz Czernysz - akordeon

W lutym 2022 roku ukazał się ich debiutancki album pt. "Grow".
Inspiracją do napisania kompozycji były etapy dorastania na każdej płaszczyźnie życia. Natura jest tutaj kluczowa w zrozumieniu świata i nas samych. Akceptacja zmian i dostrzeganie w tym piękna to bardzo ważny element dojrzewania.
Album jest wynikiem rozwoju, którego muzycy doświadczyli w trakcie tworzenia kompozycji, czy też w momencie gdy sięgali po natchnienie do twórczości swoich ulubionych artystów.
Oprócz autorskich kompozycji lider zespołu przestawia swoje spojrzenie na utwory wspaniałych artystów takich jak Jimi Hendrix czy zespół The Beatles, których muzyka zakorzeniła się w nim i dziś daje dojrzałe owoce.
Spokój, melodyczność oraz piękne brzmienie połączone nieszablonową harmonią daje słuchaczom przestrzeń do szczerej eksploracji chwili.

Opinie

Sprawdź się

Gdańska instytucja kulturalna zlokalizowana w zabytkowym budynku dawnej Łaźni Miejskiej nosi nazwę: