stat
Wydarzenie już się odbyło

Janina Daily w Bibliotece z Pasją

Biblioteka z Pasją zaprasza na spotkanie z autorką bloga Janina Daily. Jej czytelnicy i fani z pewnością kojarzą ją z wyjątkowym poczuciem humoru, fokami (nie uchatkami!), jej czarnym kotem i oczywiście statystyką.

wrz 24

piątek, godz. 19:00 - 23:00

Gdynia,
bilety 15 zł

12 - 29 października 2021, godz. 18:00

Wstęp wolny
Od sześciu lat jest komendantem komedii w Janinadaily.com. Przez ostatnie pięć - wirtuozem statystyki na Trinity College w Dublinie. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji. Jej anegdoty czytane są przez dziesiątki tysięcy fanów.

Posiada następujące osiągnięcia życiowe:
-  Pisze bloga o swojej pracy na uczelni, mężu z politechniki i badaniach naukowych o kurach, a ponad 70 tysięcy ludzi chce to czytać.
- Nagranie z wykładu o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin, ma ponad 60 000 wyświetleń i było przez moment popularniejsze niż wideo Zenka Martyniuka.
- Oprócz Polski, występowała również w Berlinie i w Oxfordzie, i wszędzie strasznie śmiano się z jej żartów o odchyleniu standardowym.
- Wyplotła kiedyś koszyk z kabanosów na FB Live i 65 000 ludzi to obejrzało.
Lubi uczyć ludzi, że z analizą danych można i należy się zaprzyjaźnić.

O sobie pisze tak:
"Janina jest kobietą szalenie atrakcyjną (ma nogi do samej ziemi), inteligentną (jej rekord to 3500 punktów w kulki) i zabawną (mama zawsze śmieje się z jej dowcipów, a jej pies jakby umiał, to też by się śmiał). Janina obecnie mieszka za granicą, bo gdy kiedyś wpisała w google: MAM MAGISTRA NIC NIE UMIEM SZUKAM PRACY, to ten poradził jej żeby wyjechała do Irlandii. Janina kocha foki, program MSPaint i sarkazm."

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

"Wesołe Kumoszki z Windsoru" były pierwszym spektaklem granym na deskach: